kerametal 17 1 17

lj 6 10 16 arox

euroherc

alba

SFbBox by psd to wordpress

Utorak, 24 Prosinac 2013 18:38

Uspješno provedene humanitarne akcije „Reakcija 2013"

LJ::portal LJ::portal

Nakon uspješno provedene humanitarne akcije pod nazivom „Reakcija 2013“ za pomoć socijalno ugroženim obiteljima naše općine, Udruga mladih Agape putem ovog pisma objavljuje rezime akcije i zahvale svima koji su joj na bilo kakav način pridonijeli!

Nakon  nekoliko burnih tjedana, naša humanitarna akcija Reakcija pomalo ulazi u svoju tišu (ali i najvažniju) fazu, a to je priprema paketa s osnovnim živežnim namirnicama te obilazak obitelji od Veljaka do Cerna, od Bijače do Vitine, Klobuka do Studenaca, uzduž i poprijeko, do u najzabačenije kutke naše općine. Brojku od 214 obitelji u našoj općini kojima je potrebna pomoć nadamo se obići do Nove Godine. S prikupljenim donacijama u iznosu od 9677KM (dobro ste pročitali, i dobro ste predvidjeli plemenitost naših donatora) nadamo se uveseliti ove blagdane svakoj od ovih obitelji! Mnogi naši volonteri mahom su se razboljeli (lakše prehlade uglavnom) nakon što su se cijelim bićem unijeli u ovu akciju i priželjkivali njen uspjeh! Želimo im brz oporavak i veliko HVALA!

Najveći dio ovog pisma posvećujemo našim donatorima koji su se cijelim srcem odazvali podržati ovu akciju posve bezuvjetno i velikodušno.


Zahvaljujemo se sljedećim donatorima koji su pridonijeli uspjehu ove akcije i utjecali na uvjete i raspoloženje socijalno ugroženih obitelji naše općine:

Elektroprivreda HZ HB, JurProm autodijelovi, Vlada Županije Zapadnohercegovačke, Caffe Indy's, Turistička zajednica Ljubuški, Agram, VT Commerce, Eurocompany, Eurovip, Papyrus, Ljekarna H Plus, Likeri Radić, Grupa Espresso, Mate Commerce, Džajić Commerce, Benziska crpka Perić, AT Kerametal, Mesnica Karliko, Rent a car Zelić, Madžar doo, Beauty studio Diamond, Željezarija Bokša, Željezarija Paranak, Udruga STAP, Poduzeće ALBA, Rasadnik Ramljak, Frizerski salon Marin, Frizerski salon G-Style, Restoran Marinero, Općina Ljubuški, Diskont Planinić, Sabljić Auto, Cvjećara Lavanda, Cvjećara Liatris, Umbro Sport, Prima Sport, Pekare: Jela, Katarina, Golden Days i MAG Grab, Vinarije: Keža, Džajo, Nuić, Škegro, Begić, Primorac, Milas i Hepok.

Veliko hvala marketinškim pokroviteljima: ScreenFire i Gala Design te medijskim  pokroviteljima: Radio Ljubuški i LJ::portal.

Hvala obitelji Grbavac koja nam je ustupila prostorije za vrijeme trajanja akcije i domaćinu finalne večeri REAKCIJE i vjernom podržavatelju svih naših akcija: Restoranu Ohio.

Zahvaljujemo i sljedećim kreativcima koji su ustupili svoje rukotvorine za prodaju na božićnom sajmu:

Zanovijetak Cvijetak/Lola Tees, Božana Matić, Nikolina Jakiša, Zuza Ideja, Kolačić Zalogajčić, Handmade Design, Cvijetni atelje Hedera, Nonina škrinjica, Mix nakit ogrlice, City darovni shop, Martina Mlinarević Sopta, Bee Mara, Antonija DeCoupage, Kamen Gračine, Boro Galić, Vrijedne ruke. Hvala također i tamburašima Miris Juga, KUD Veljaci , zbor Vrelo života iz Studenaca te Fragi i Peči što su nam uljepšali božićni sajam svojom svirkom i pjesmom. Zahvaljujemo se i svim izvođačima na finalu naše akcije koji su obogatili predstavu Duh Božića: Grupa Brotnjo, grupa Nešto Između, plesni klub Paganini, plesni klub Feel free, plesni klub Dance Factory, zbor OŠ Ivane Brlić Mažuranić, Antoneli Marinović  i Tigranu Deliću, Mati Miličeviću i svim glumcima u predstavi Duh Božića.

No spominjemo se i one „Neka ti ne zna ljevica, što čini desnica“ pa se tako zahvaljujemo i građanima koji su osobnim prilozima posebno doprinijeli uspjehu ove akcije, a htjeli su ostati anonimni. Ipak, ništa od ovog ne bi bilo moguće da se radosna srca nisu odazvali volonteri naše udruge, koji su „pokrivali“ i najmanje sitnice oko organizacije i provedbe ove akcije! Volonteri, vi činite promjene! Hvala vam:)

Uskoro slijedi jedna lijepa priča s terena, koja nas u ovo doba godine, redovito, oplemeni divnim osjećajima i zahvalnošću, koje rado dijelimo s Vama. Od srca se svima zahvaljujemo na podršci, promidžbi i poštovanju našeg rada. SretanBožić i najljepše blagdane želi vam vaša Udruga mladih Agape!

Pročitano 2353 puta
Pročitajte još na Ljubuškom portalu:


vtc nov 16 12 16

ding inzenjering