kerametal 17 1 17

lj 6 10 16 arox

euroherc

alba

SFbBox by psd to wordpress

Četvrtak, 07 Travanj 2016 22:30

NATJEČAJ ZA POSAO – AT KERAMETAL

Autor: LJ::portal Autor: LJ::portal

VODITELJ INTERNET PRODAJE
SEKTOR MALOPRODAJE
Mjesto rada: Prodajni centar AT KERAMETAL LJUBUŠKI
Broj izvršitelja: 1

Opis posla:
Osoba je zadužen/a za razvoj internet prodaje. Osoba organizira, priprema i odgovara za projekt Internet prodaje. Posao obuhvaća i direktni kontakt s kupcima, s ciljem predstavljanja ponude tvrtke, zatim osmišljavanje internet marketinških akcija i projekata, praćenje i analizu trendova web prodaje, koordinacija i praćenje svih prodajnih i marketinških aktivnosti vezanih za Internet prodaju.

Od Vas očekujemo:
-    VSS - ekonomskog  ili informatičnog smjera
-    poznavanje ključnih procesa u maloprodaji
-    napredno poznavanje MS Office paketa
-    poznavanje rada u Adobe Photoshopu, Illustratoru ili Corel Drawu
-    izražene analitičke i organizacijske sposobnosti
-    razvijene komunikacijske vještine
-    proaktivnost i prilagodljivost u radu
-    spremnost na daljnje usavršavanje
-    radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je poželjno

Nudimo Vam:
-    izazovan posao u dinamičnom radnom okruženju
-    kontinuirano profesionalno usavršavanje i dodatne edukacije

Prijava sa životopisom isključivo na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Pročitano 2367 puta

Pročitajte još na Ljubuškom portalu:

vtc nov 16 12 16

ding inzenjering