kerametal 17 1 17

lj 6 10 16 arox

euroherc

alba

SFbBox by psd to wordpress

Subota, 11 Srpanj 2015 10:45

Izvučene skupine 12. MNL MZ općine Ljubuški

Piše: LJ::portal Piše: LJ::portal

Sinoć su u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom izvučne skupine 12. Unitrade MNL MZ općine Ljubuški i 5. MNL MZ igrača do 16.godina starosti. Za 12. Unitrade MNL MZ općine Ljubuški prijavilo se 19. momčadi koje su raspoređene voljom ždrijeba u četiri skupine

gdje su nositelji skupina Prolog, Klobuk, Grab i Lipno.

 

 

Nakon razigravanja po sustavu „svatko sa svakim“ u skupinama, u dalje natjecanje - četvrtzavršnicu iz svake skupine izravno se plasiraju prvoplasirane momčadi, dok drugoplasirane i trećeplasirane međusobno razigravaju za preostala četiri mjesta u četvrtzavršnici.

 

Sastav skupina:

Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D
Prolog Klobuk Grab Lipno
Miletina/Cerno/Crnopod Radišići Mostarska Vrata Hardomilje/Hrašljani
Humac Vašarovići Vitina Studenci
Lisice    Pregrađe Šipovača Teskera
Ljubuški III Veljaci/Orahovlje Grljevići  

 

 

 

 

 

Ljubuški portal će i ove godine u suradnji s Javnom ustanovom "Kulturno-sportski centar" Ljubuški pratiti ovogodišnju MNL MZ općine Ljubuški.

 

SUDIONICI „5. MNL MZ OPĆINE LJUBUŠKI 2015. GODINE ZA IGRAČE DO 16 GODINA STAROSTI“:

Nositelji u ždrijebu:
A1- Studenci
B1 - Lisice
C1 - Veljaci
D1 - Cerno

 

Sastav skupina:

A1 - Studenci            B1 - Lisice        C1 - Veljaci        D1 - Cerno
A2 - Donji Radišići        B2 - Ljubuški II    C2 - Vašarovići    D2 - Hardomilje
A3 - Gornji Radišići        B3 - Hrašljani                C3 - Prolog        D3 - Grabovnik
A4 - Grab            B 4 - Ljubuški I    C4 - Otok        D4 - Crveni Grm
A5 - Ljubuški III                    C5 - Pregrađe

 

Nakon razigravanja po sustavu „svatko sa svakim“ u skupinama, u dalje natjecanje - četvrtzavršnicu iz svake skupine izravno se plasiraju po dvije prvoplasirane momčadi.


Raspored za ponedjeljak - 13.7.2015. god.:
20,00 Donji Radišići - Ljubuški III ( 1. kolo skupine A Lige do 16 godina starosti )
20,45 Gornji Radišići - Grab ( 1. kolo skupine A Lige do 16 godina starosti )
21,30 Miletina/Cerno/Crnopod - Ljubuški III ( 1. kolo skupine A )
22,30 Humac - Lisice ( 1. kolo skupine A )

Pročitano 3304 puta




Pročitajte još na Ljubuškom portalu:


vtc nov 16 12 16

ding inzenjering