kerametal 17 1 17

lj 6 10 16 arox

euroherc

alba

SFbBox by psd to wordpress

Subota, 30 Srpanj 2016 10:53

Rezultati sinoć odigranih utakmica MNL MZ općine Ljubuški

Autor: ljportal.com | Ljubuški portal Autor: ljportal.com | Ljubuški portal

Sinoć je nastavljeno natjecanje MNL MZ općine Ljubuški. LJ::portal u suradnji s Javnom ustanovom "Kulturno-športski centar Ljubuški" donosi vam rezultate sinoć odigranih utakmica kao i raspored utakmica za ponedjeljak.


Rezultati utakmica 3. kola skupine B „6. MNL MZ općine Ljubuški 2016. god. za igrače do 16 godina starosti“, odigranih u petak - 29. 7.2016. god. :

 

1.  Gornji Radišići - Crveni Grm    0 : 3 (0 : 2)    
        0 : 1    David Matić
        0 : 2    Teo Dodig
        0 : 3    David Matić
                                                                             
Crveni karton : Branko Dugandžić ( Gornji Radišići ), po članku 12. , stavak 1. Disciplinskog pravilnika neće moći nastupiti u slijedećoj utakmici svoje momčadi, odnosno u prvoj utakmici 7. MNL MZ opć. Ljubuški 2017. god. do 16 godina starosti ili 14. MNL MZ opć.Ljubuški 2017. god.

 


2. Prolog    - Grab 1 : 7 (0 : 1)
        0 : 1    Ivan Mihaljević
Ivan Herceg    1 : 1    
        1 : 2    Ante Mušan
        1 : 3    Ivan Vukojević
        1 : 4    Matej Markotić
        1 : 5    Franjo Nosić
        1 : 6    Blaž Markotić
        1 : 7    Ante Mušan

 

 

TABLICA GRUPE B:
Poredak        Broj utakmica    Pobjeda    Remi    Poraz    Gol razlika    Broj bodova
1.    Grab    3    2    1    0    14:  2    7
2.    Crv. Grm    3    2    0    1    14:  9    6
3.    G.Radišići    3    1    1    1    10:  6    4
4.    Prolog    3    0    0    3      6:27    0

 

U dalje natjecanje – četvrtzavršnicu su se plasirale momčadi Graba ( B1 ) i Crvenog Grma ( B2 ).

 

 

Rezultati utakmica 4. kola skupine A „Unitrade 13. MNL MZ općine Ljubuški 2016. god.“ :

 


1. Cerno/Crnopod/Miletina - Prolog 2 : 2 (1 : 0)
    Josip Dugandžić    1 : 0    
    Antonio Vučić    2 : 0    
        2 : 1    Mile Herceg
        2 : 2           Mario Herceg

 

 

2. Šipovača/Vojnići - Teskera 3 : 8 (0 : 2)
        0 : 1    Marko Dodig
        0 : 2    Jakov Bezer
    Ivan Bebek    1 : 2    
        1 : 3    Jakov Bezer
    Mijo Džajić    2 : 3    
        2 : 4    Mario Gadže
        2 : 5    Marko Dodig
    Mijo Džajić    3 : 5    
        3 : 6    Jakov Bezer
        3 : 7    Mile Zelić
        3 : 8    Damjan Šarac

 

TABLICA GRUPE A:
Poredak        Broj utakmica    Pobjeda    Remi    Poraz    Gol razlika    Broj bodova
1.    Teskera    4    3    0    1    19:11    9
2.    Cerno/Crnopod/Miletina    3    2    1    0     8 : 4    7
3.    Crveni Grm    3    2    0    1      13 :9    6
4.    Prolog    3    0    1    2      9:13    1
5.    Šipovača    3    0    0    3      5:17    0

 

 

Raspored utakmica za ponedjeljak - 1.8.2016. god. :
1. 20:00    Vojnići : Otok    3.kolo skupine C (6.MNL MZ o. Ljubuški do 16 godina starosti)
2. 20:45    Šipovača : Ljubuški    3.kolo skupine C ( 6.MNL MZ o. Ljubuški do 16 god.starosti)
3. 21:30    Pregrađe : Ljubuški    3.kolo skupine B (Unitrade 13.MNL MZ opć. Ljubuški 2016.g.)
4. 22:30    Hardom./Hraš. : Grab    3.kolo skupine B ( Unitrade  13. MNL MZ opć.Ljubuški  2016,g.)

Pročitano 3406 puta




Pročitajte još na Ljubuškom portalu:


vtc nov 16 12 16

ding inzenjering