Inače, Arijana je rođena u Trebinju, a tijekom ratnih godina odselila se u Sydney, da bi se preko 20 godina poslije vratila da ponovo otkrije svoje povijesno nasljeđe te pokaže svim putnicima ljepotu Bosne i Hercegovine.
Svake godine oko 200 tisuća turista posjeti prirodni biser smješten u srcu Hercegovine, vodopad Kravica. Najbrojniji turisti su ipak, Česi, Slovaci, Poljaci, Talijani... kao i posjetelji iz država s cijelog prostora nekadašnje bivše Jugoslavije.
Vodopad Kravice, najatraktivniji su lokalitet na Trebižatu, tri kilometra nizvodno od Vitaljine, u Studencima blizu Ljubuškoga. Stvoren je radom sedronosne rijeke Trebižat, pa je kao prirodan fenomen pod zaštitom države kao prirodna rijetkost.
Visina vodopada kreće se od 26 - 28 metara, s vodenim amfiteatrom ispod vodopada promjera 120 metara.Preko sedronosnog sloja od dna do vrha vodopada izrasla je trava, mahovina i lišajevi. Uz vodopad su nikle konopljika, smokve i topole.
Nekada su uz vodopad bili aktivni mnogobrojni mlinovi i stupe za valjanje sukna. Za stvaranje vodopada najznačajniji je bigar, sedra ili travertin. Radi se u vodi istaloženom vapnencu koji se stalno izdiže i podiže sedrene barijere stvarajući tako vodopade, uz Trebižat takve vodopade pravi i Pliva te Krka. Sedra je karakteristična za krške rijeke bogate kalcijevim karbonatom (CaCO3).
U videu čiju produkciju potpisuje Heli Film pogledajte kako vodopad Kravice izgleda iz zraka.
Predivno, zar ne?